Mirë se vini te Taverna Labëria

Historia jonë

Taverna "Labëria" një restorant i drejtuar nga familja me një atmosferë
të ngrohtë dhe komode dhe staf miqësor. Më i njohur për
porcionet tona të mëdha dhe çmimet e lira, ne kemi një shumëllojshmëri
ushqimesh nga produktet e mishit, ushqimet e detit të freskëta, sallatat,
makarona, supa etj. Është miqësore me veganët/vegjetarianët.
Që nga viti 2016 ne u kemi shërbyer njerëzve nga e gjithë
bota ushqimin tonë të veçantë.
Karkaleca

Karkalec i skuqur, marinuar me erëza

Mish i pjekur në skarë

Biftekë të pjekur në skarë në perfeksion.

Kallamar

Kallamar të freskët dhe pjata të shijshme.

Pulë dhe patate

Eksploroni vendin më të mirë në Sarand

Një shije që do ta mbani mend.


ORARI

Restoranti ynë ju mirëpret ngrohtësisht çdo ditë të javës, nga e hëna në të dielë, me dyert tona të hapura nga ora 08:00 deri në orën 12:00. Pavarësisht nëse është një mëngjes herët në mëngjes ose një përvojë ngrënieje vonë natën, ne jemi këtu për të kënaqur dëshirat tuaja gjatë gjithë ditës. Bashkohuni me ne në çdo kohë gjatë këtyre orëve për të shijuar një vakt të paharrueshëm në restorantin tonë.

Dëshmitë


I Dashur nga Shumëkush