Taverna Laberia

Opsioni më i mirë për gatim në skarë si askund tjetër në Sarandë me staf miqësor.

Taverna "Labëria" një restorant familjar me një atmosferë të ngrohtë dhe komode dhe staf miqësor. Më së shumti i njohur për porcionet tona të mëdha dhe çmimet e lira, ne kemi një shumëllojshmëri ushqimesh nga produktet e mishit, ushqimet e freskëta të detit, sallatat, makaronat, supat etj. Që nga viti 2016 ne u shërbejmë njerëzve nga e gjithë bota ushqimin tonë të veçantë. Ne jemi të hapur gjatë gjithë vitit Nuk do të pendoheni të na vizitoni!

MENU

200

Komente

9.4

Vleresimi

10+

Eksperienc


A taste you’ll remember.


ORARI

Restoranti ynë ju mirëpret ngrohtësisht çdo ditë të javës, nga e hëna në të dielë, me dyert tona të hapura nga ora 08:00 deri në orën 12:00. Pavarësisht nëse është një mëngjes herët në mëngjes ose një përvojë ngrënieje vonë natën, ne jemi këtu për të kënaqur dëshirat tuaja gjatë gjithë ditës. Bashkohuni me ne në çdo kohë gjatë këtyre orëve për të shijuar një vakt të paharrueshëm në restorantin tonë.

Dëshmitë


I Dashur nga Shumëkush